
Zelf heb ik het grote geluk gehad te mogen opgroeien in een warme thuis en landelijke omgeving. Mijn vader nam me als kleuter al mee het veld in. Hij wees me, hoe klein ik ook was, op het verschil tussen 2 grassoorten die erg op elkaar leken en hoe ik ze makkelijk en simpel kon onderscheiden. Mijn moeder hield ook van alles wat groeide en bloeide. Als ik met een hommel in mijn handjes naar haar toe kwam met “mooi beestje” gaf zij me de wijze raad om dat beestje toch maar zachtjes neer te zetten op de vensterbank. Die liefde voor de natuur is me dus van kleins af aan met de paplepel ingegeven.
Mijn grote geluk is dat ik nog steeds met die kinderlijke verwondering op ontdekking kan gaan in de natuur.
Kom mee en geniet!
















Die kinderlijke verwondering is een enorm pluspunt voor een fotograaf in de natuur.
Carine puurt daaruit de energie om op zoek te gaan naar zeldzame fauna en flora, waarvan we hier de bijzondere resultaten zien.
Jouw liefde voor de natuur heb je hier uitmuntend weergegeven!
Zeker van genoten !!!
“Jong geleerd is oud gedaan” zegt een spreekwoord, het resultaat is er, verwonderd staan bij de mooie natuur in je omgeving is niet iedereen gegeven.
Maar een ander spreekwoord zegt “wie zoekt die vindt” en het resultaat mag er zijn.
Waarom nog naar het buitenland gaan als je zulke Top beelden in ons eigen landje kan maken.
Mooie foto’s met liefde voor de natuur genomen !! Knap gedaan Carine
Wat een mooie afwisseling van de beelden in de natuur.Het blijft boeiend om naar te kijken.